ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AVRASYA ŞAMPİYONLARINDAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MURAT ASLAN’A MAKAMINDA ZİYARET

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat ASLAN, ilçemize karate sporu alanında altın ve gümüş madalya kazandıran sporcularımız Beyzanur AĞÖREN, Ahmet İRGİT ve antrenörleri Raziye AKGÜL’ ü makamında kabul ederek tebrik etti.
AVRASYA ŞAMPİYONLARINDAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MURAT ASLAN’A MAKAMINDA ZİYARET

Yücelhan Spor Kulübü sporcusu ve ilçemiz Yavuz Selim İlköğretim Kurumları öğrencisi Beyzanur AĞÖREN; Avrasya Karate Şampiyonası’nda 35 kg kategorisinde altın madalya alarak şampiyon oldu. Zorlu bir rakiple karşılaştığında dahi yenilmeye dair bir endişe taşımadığını ve maça başladığında tamamen konsantre olduğunu söyleyen Ağören, çıktığı dört maçın dördünü de alarak namağlup bir şekilde şampiyon oldu.

 

Yücelhan Spor Kulübü sporcusu ve ilçemiz Türk Telekom İlköğretim Kurumları öğrencisi Ahmet İRGİT ise Avrupa Karate Şampiyonası’nda 40 kg kategorisinde ikinci olarak ilçemize gümüş madalyayı getirdi. İrgit, maçlar esnasında hiç heyecanlanmadığını, konsantre olarak maça çıktığını ve sonraki hedefinin altın madalyayı kazanmak olduğunu söyledi.

 

Antrenör Akgül, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze çalışmaları hakkında bilgi verdi. Önümüzdeki ağustos ayında katılacakları Taekwondo Türkiye Şampiyonası’ndan da aynı başarılarla dönmeyi hedeflediklerini belirtti. Bu maçlar sonunda sporcularımız Beyzanur AĞÖREN ve Ahmet İRGİT’ in milli sporcu, kendisinin ise milli antrenör olduğunu söyledi. Akgül ayrıca, amaçlarının ahlaklı sporcular yetiştirerek, Türkiye’de ilçemiz Çubuk´u, dünyada ise Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek olduğunu söyledi.

 

Sporcularımızı ilgiyle dinleyen Milli Eğitim Müdürümüz Murat ASLAN, sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik ederek başarılarının devam etmesini diledi. Sporculara hediyelerinin verilmesi ve hatıra fotoğraflarının çekinilmesi ile ziyaret son buldu.

 

 

 

10-06-201610-06-201610-06-201610-06-2016

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.