ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AYBÜ VE BİLSEM DEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Faruk MERT ve Çubuk Bilim ve Sanat Merkezi yönetici, öğretmen ve öğrencileri, 20 Şubat Salı günü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Alican KILIÇ 'ı makamında ziyaret ettiler. Merkezimiz, ÖYGP resim alanı öğrencileri; Yusuf Efe ÖZTÜRK, Meryem Ecrin ÇELİKSOY, Zülal İNCEKOCA milli eğitim müdürümüze yapmış oldukları çalışmayı takdim ettiler.
AYBÜ VE BİLSEM DEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Merkezimiz akademik danışmanı Dr. Öğretim üyesi Faruk MERT ve merkez müdürü Dr. Taner AŞÇI, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ile imzalanan protokol kapsamında planlanan iş birliği faaliyetleri konusunda milli eğitim müdürümüzü bilgilendirdiler.

 

 Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu belirten Sayın KILIÇ, önümüzdeki dönemde BİLSEM öğrencilerimizin büyük başarılara imza atacağından emin olduğunu belirterek, bunun için Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ile iş birliği içinde, öğrencilerimizin bireysel gelişimlerine katkı sağlayacak en uygun ortamların sağlanması konusunda, gayretli ve özverili çalışmaların devam etmesi dilek ve temennilerinde bulundular.

21-02-2020

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.