ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BALKANLAR JUDO ŞAMPİYONU SPORCUMUZDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NE ZİYARET

İlçemiz Çubuk Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi ve 48 kilo da Balkanlar Judo şampiyonu olan Tauna GÜLENAY ile Çubuk Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Judo antrenörü Ahmet KOÇYİĞİT ile 1 Ağustos Perşembe günü Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ettiler.
BALKANLAR JUDO ŞAMPİYONU SPORCUMUZDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NE ZİYARET

Judo antrenörü Ahmet KOÇYĞİT' in keşfederek Çubuk Belediyesi Gençlik Spor bünyesinde çalışmalara başlayan ve gelişimini İlçemizde tamamladıktan sonra Ankara Ego Spor Judo takımına transfer olan Tauna GÜLENAY, burada katıldığı turnuvalar ile önce Türkiye şampiyonu olurken, bu yıl 7-11 Temmuz tarihleri arasında Romanya da düzenlen Uluslararası Balkan Judo şampiyonasında rakiplerine hiç puan vermeden ülkemize altın madalya kazandırarak şampiyon olmuştur.

Altın madalya sahibi sporcumuz Tauna GÜLENAY, başarısını İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat ASLAN ile paylaşırken İlçemiz öğrencilerine rol model olduğu için çok mutlu olduğunu, üzerimde emeği olan okul Müdürü ve katkısı olan öğretmenleri adına, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat ASLAN' a teşekkür etti.

Antrenör Ahmet KOÇYİĞİT ise daha nice Tuana lar yetişmesi için ve ilçemizde amatör sporların gelişmesi için Milli Eğitim Müdürümüz den yeni eğitim döneminde de destek beklediklerini dile getirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat ASLAN ise şampiyon sporcumuzun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirtirken başarılı sporcu ve antrenörünü tebrik etti. ASLAN,  İlçemiz adına bu başarılar ile gurur duyduğunu,  sporun akademik başarı üzerinde de etkili olacağını ve amatör sporların ilçemiz okul spor salonlarının da hizmete açılması ile daha da gelişeceğini, bu konuda devletimizin yaptığı çalışmalara her daim ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti.

Ziyaret, günün anısına fotoğraf çekinmesi ile sona erdi.

01-08-2019

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.