ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇUBUK AKADEMİ EŞGÜDÜM VE PLANLAMA TOPLANTISI YAPILDI

Çubuk Akademi eşgüdüm ve planlama toplantısı; Çubuk Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ünal AYTEN, Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü temsilen Özgün DEVRİM, Hacer Mehtap METİN, Akademi danışman öğretmenleri ve okul temsilcisi öğrencilerin katılımı ile Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde 10.12.2018 Pazartesi günü gerçekleştirildi.
ÇUBUK AKADEMİ EŞGÜDÜM VE PLANLAMA TOPLANTISI YAPILDI

Çubuk Akademi Projesi kapsamında düzenlenecek etkinlik ve faaliyetlerin sağlıklı ve verimli eşgüdümünün sağlanması adına Çubuk akademi Başkan ve Başkan Yardımcılığı seçimine geçildi. Çubuk Akademi okul öğrenci temsilcilerinin arasından Çubuk akademi öğrenci başkanı ve yardımcısı olmak üzere 4 kişi aday oldu. Adaylar arasında yapılan oylama ile Çubuk İbrahim Yılmaz Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Temsilcisi Gülsüm FİDAN Akademi Başkanı, Fatih Sultan Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrenci temsilcisi Azat Rahman BAYRAK Akademi başkan yardımcısı olarak seçildi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü https://cubuk.meb.gov.tr/www/cubuk-akademi-projesi-tanima-ve-beklenti-anket-calismasi/icerik/846 web adresi üzerinde öğrencilerin projeden beklentileriyle ilgili görüşlerinin alınması amacıyla online olarak hazırlanmış 41 soruluk,  “Öğrenci Beklenti ve Tanıma Anketi” uygulanmış, anket analizleri katılımcılar tarafından değerlendirilmiştir.

Proje süresince öğrencilerin sorumluluklarını ve uyulması gereken kuralları içeren, Çubuk Akademi öğrenci sözleşmesi, öğrenci tanıma formları, velilere ulaştırılması için veli izin belgeleri okul temsilcilerine bir sonraki faaliyette toplanmak üzere teslim edildi.

 Çubuk Akademi Projesi kapsamında yıl içerisinde yapılacak etkinlik ve faaliyetler ile ilgili okul temsilcileri ve danışman öğretmenleri görüşleri alındı.

 

Görüşler doğrultusunda oluşturulan taleplerin yetkililer ile görüşmeler sonucunda planlamaya alınması dilekleriyle toplantıya son verildi.

12-12-201812-12-2018

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.