ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇUBUK AKADEMİ ÖĞRENCİLERİ ÇUBUK BELEDİYE BAŞKANI DR. TUNCAY ACEHAN´LA BULUŞTU

Çubuk Belediye Başkanı Dr. Tuncay ACEHAN, Çubuk Akademi üyesi öğrenciler ile bir araya geldi.
ÇUBUK AKADEMİ ÖĞRENCİLERİ ÇUBUK BELEDİYE BAŞKANI DR. TUNCAY ACEHAN´LA BULUŞTU

Çubuk Belediye Başkanı Dr. Tuncay Acehan 27 Nisan 2016 Çarşamba günü Halk Eğitimi Merkezi´nde, Çubuk Akademi öğrencileri ile bir araya geldi. Söyleşiye Çubuk Belediye Başkan yardımcısı Şükrü ACIELMA, Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat ASLAN, Çubuk Akademi üyesi öğrenciler ve danışman öğretmenler katıldı.

 

Sayın ACEHAN, öğrencilerle hayat hikayesini ve gençliğinden hatırladığı bazı anılarını paylaştı. Kitaplarla iç içe bir gençlik geçirdiğini anlatan Acehan, "Kitap okumadan geçirdiğimiz bir günü eksik sayardık. Çok yorgun olduğum zamanlarda bile okuma yapmadan uyumazdım. Bunun faydasını da hayatımın her anında çeşitli vesilerle sık sık gördüm." şeklinde konuştu.

 

Çubuk Belediye Başkanı Dr. Tuncay ACEHAN öğrencilerin ilcemizle ilgili sorularına da yanıt verdi. Öğrencilerin cevabını merak ettiği sorular arasında; Çubuk şehir stadının son durumu, ilçemizde gerceklestirilmesi düşünülen sosyal-kültürel faaliyetler, zararlı alışkanlıklara karşı belediye tarafından alınan önlemlerin neler olduğu vardı.

 

Çubuk Akademi öğrencilerinin Sayın Acehan´dan bazı istekleri de oldu. Gençlerin okumasını teşvik etmeye yönelik bir kitabevinin açılması, ilçemize sinema ve tiyatro salonlarının yapılması, haftasonları insanların vakit geçirebilecekleri bir alışveriş merkezinin yapılması konusunda talep de bulundular.

 

Toplu bir hatıra fotoğrafının çekilmesi ile program sona erdi.

 

01-05-201601-05-201601-05-201601-05-2016

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.