ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇUBUK AKADEMİ PROJESİ EŞGÜDÜM VE PLANLAMA TOPLANTISI

2016-2017 eğitim öğretim yılı Çubuk Akademi projesi eşgüdüm ve planlama toplantısı gerçekleştirildi.
ÇUBUK AKADEMİ PROJESİ EŞGÜDÜM VE PLANLAMA TOPLANTISI

Çubuk Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında 19.10.2016 tarihinde ilgi tarih ve sayılı Kaymakamlık oluru ile ilçe sınırları içerisinde, farklı eğitim kurumlarında öğrenim görmekte olan, 15-19 yaş grubunda yer alan; hayal gücü yüksek, sanatla ilgilenen, liderlik kapasitesi bulunan, akademik alanlarla ilgili ve yetenekli öğrencilerin; kendini ve çevresini doğru tanıması, toplumsal hayata aktif katılması, kendi kültürel değerleri, örf ve adetleri, geleneksel sanat dalları hakkında doğru bilgiye sahip olabilmesi adına konferans, gezi, tiyatro, panel, söyleşi vb. kültürel, sanatsal etkinlik ve organizasyonlar düzenleyerek kişisel kariyer ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak amacı ile “Çubuk Akademi” projesi iş birliği protokolü imzalanmıştır.

Bu kapsamda proje çalışmasının verimli bir şekilde yürütülebilmesi için 31 Ekim 2016 Pazartesi günü Çubuk Lisesi kütüphanesinde Çubuk Belediye Başkan Yardımcısı Şükrü ACIELMA, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cüneyt KÜPELİ, Çubuk Lisesi Müdürü Mustafa MESCİOĞLU, Çubuk Belediyesi Çubuk Akademi İrtibat Kişisi Ali OĞUZ, proje danışman öğretmenleri ile “Çubuk Akademi Projesi Eşgüdüm ve Planlama Toplantısı” gerçekleştirildi.

Toplantı, 2015-2016 eğitim öğretim yılı Çubuk Akademi projesi faaliyetlerini içeren sinevizyon gösterimi ile başladı. Yeni katılan danışman öğretmenlerle tanışılarak danışman öğretmenlere, proje hakkında bilgilendirme yapıldı.

Çubuk Akademi projesi danışman öğretmenlerinin; okullarında bulunan Çubuk Akademi üyesi öğrencilerin velilerine yönelik, Çubuk Akademi Projesi tanıtım toplantıları yapmalarının, velilerin projeye katılımları ve desteklerini sağlamak açısından önemli olduğu belirtildi.

Çubuk Akademi projesi danışman öğretmenlerinin 2016-2017 eğitim öğretim yılında yapılacak faaliyetler ile ilgili görüş ve önerileri alındıktan sonra toplantı sona erdi.

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.