ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇUBUK AKADEMİ SÜREÇ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Çubuk Akademi Süreç Değerlendirme Toplantısı; Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cüneyt KÜPELİ, Çubuk Belediyesi Çubuk Akademi İrtibat Kişisi Ali OĞUZ, Çubuk Kültür Komisyonu üyesi Özgün DEVRİM ve okul temsilcisi öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi.
ÇUBUK AKADEMİ SÜREÇ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

23 Mart 2016 Çarşamba günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Uygulama Atölyesinde gerçekleştirilen toplantıda, bugüne kadar gerçekleştirilen faaliyetlerin değerlendirmesi yapıldı.

Toplantıda, devam- devamsızlıklar ele alındı. Etkinliklere katılan öğrencilerin takibinin düzenli olarak yapıldığı ve bu konu ile ilgili okul temsilcileri tarafından öğrencilere bilgi verilmesinin önemli olduğu belirtildi. Çubuk Akademi öğrencilerinin tamamlaması gereken evraklarda eksiklerin bulunduğuna, en kısa zamanda bu evrakların tamamlanmasının gerekliliğine vurgu yapıldı.

29 Mart 2016 tarihinde düzenlenecek olan Ramazan KAYAN söyleşisi öncesi öğrencilere okumak üzere verilen “Mavi Kırmızı” kitabının değerlendirme formları toplandı.

Çubuk Akademi Projesi kapsamında gerçekleştirilen faaliyetler, okul temsilcisi öğrenciler bakış açısıyla değerlendirildi. Bundan sonraki süreçte yapılacak faaliyetler konusunda okul temsilcisi öğrencilerin görüşleri alındı. Yakın zamanda Ankara içinde düzenlenecek olan gezinin içeriği, belirlenerek sınırları çizildi.

Çubuk Akademi okul temsilcilerinin önerisiyle, sorumluluğunu Çubuk Akademi üyesi öğrencilerinin üstleneceği bir derginin çıkarılması değerlendirilmek üzere gündeme alındı.

 

24-03-201624-03-201624-03-201624-03-2016

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.