ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇUBUK YAZ OKULU PROJESİ EŞ GÜDÜM VE PLANLAMA TOPLANTISI DÜZENLENDİ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinesinde AYBÜ Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Çubuk Belediye Başkanlığı, İlçe Müftülüğü, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü. Aile Yaşam Merkezi, Çubuk Doğayı Sevenler Derneği ve Halk Eğitimi Merkezi' nin iş birliği ile protokol hazırlama ve planlama, çalışması için 20.06.2019 tarih ve saat 10.30'da Mesleki Eğitim Merkezi toplantı salonunda İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Şenol AĞBABA başkanlığında, kurumlardan birer temsilcinin yer aldığı eş güdüm ve planlama toplantısı gerçekleştirilmiştir.
ÇUBUK YAZ OKULU PROJESİ EŞ GÜDÜM VE PLANLAMA TOPLANTISI DÜZENLENDİ

     İlçemiz öğrencilerinin yaz dönemini daha etkin ve verimli kullanabilmeleri amacıyla "Çubuk Yaz Okulu" projesi uygulanması ile; resmi ve özel kurumlarda öğrenim gören okul öncesi, temel eğitim ve ortaöğretim çağındaki öğrencilerimize milli, manevi, ahlaki, insani ve kültürel değerlerimizin benimsetilmesi, öğrencilerin mesleki, akademik, sportif, sanatsal, kültürel, sosyal ve yabancı dil gibi alanlarda yeteneklerinin ortaya çıkartılması ve geliştirilmesi, zararlı alışkanlıklardan uzaklaştırılarak çağımızın gerektirdiği bilgi ve becerilerinin kazandırılması adına, kültürel etkinlik ve sosyal faaliyetler düzenleyerek çocuklarımızın zamanı etkin ve verimli kullanmaları amaçlanmaktadır.

21-06-201921-06-201921-06-201921-06-2019Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.