ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇUBUK YILDIRIM BEYAZIT ANADOLU LİSESİ BÖLGE PROJE BİRİNCİSİ

Milli Eğitim Bakanlığının, eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamalarının ödüllendirerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla yürüttüğü ve bu yıl beşincisi düzenlenen  “Eğitim ve Öğretim de Yenilikçilik ödülleri” Bölgesel ödül töreni 16.11.2017 tarihinde Başkent Öğretmenevin ‘de gerçekleştirildi.
ÇUBUK YILDIRIM BEYAZIT ANADOLU LİSESİ BÖLGE PROJE BİRİNCİSİ

Çubuk Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi  “Aç Kapıları” adlı projesi ile  ülke çapında  3357 proje arasından  kendi kategorisinde  ilk 34 proje arasına girerek bölge ödülü almaya layık görüldü. Ödül ve proje hakkında görüşlerini belirten Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi okul müdürü Mustafa MESCİOĞLU, bu proje ile yeni bir öğretim yöntemi düşündüklerini, eğitim anlayışının hızla değişip geliştiği  günümüzde oyunlaştırarak   gelecek  başarı  için, özel  bir çalışma sunduklarını ,bunun uzun soluklu bir süreç olduğunu  ama sonunda gelen ödülün  çok şey ifade etiğini söyledi.

MESCİOĞLU ayrıca bu  proje ile Türkiye derecesi de beklediğini  ekledi .  Bu amaç ve hedef doğrultusunda yola çıktıklarını bu süreç te bize destek veren İlçe Milli Eğitim  Müdürlüğü ve öğretmen arkadaşlarına da teşekkür ederken  bu sadece okulumuzun değil ,Çubuk İlçesinın eseri ve gururudur  dedi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak başarı plaketini alan Murat ASLAN  ise başarılarından dolayı  Çubuk Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesini tebrik etti ve başarılarının devamını diledi

 

21-11-201721-11-201721-11-2017

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.