ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DİLİN KADARSIN DERGİSİNİN 12. SAYI HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI

"Dilin Kadarsın Dergisi 12. Sayısı Hazırlık Toplantısı" İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican KILIÇ'ın başkanlığında, Çubuk Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda, çıkarılmış olan 11. sayının değerlendirmesi yapılırken, çıkarılacak olan 12. sayının planlaması yapıldı.
 DİLİN KADARSIN DERGİSİNİN 12. SAYI HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI

İletişimde kullanılan dilin anlama, öğrenme ve başarı üzerindeki belirleyici etkisinden hareketle, etkili iletişim stilleri ve kanallarının verimli kullanılmasına ve dolayısıyla çocuk ve gençlerimizin anlama ve anlatma kabiliyetlerinin yükseltilerek akademik başarılarının daha yüksek seviyelere ulaştırılmasına katkı sunmak amacıyla hazırlanan proje kapsamında 12. Sayının hazırlık çalışmaları başladı.

Proje ile ilgili okullarımız genel yayın yönetmenlerinin katıldığı planlama toplantısında İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican KILIÇ, okullarımızda çıkan dergileri ve sonrasında oluşturulan kitabı çok değerli bulduğunu özellikle öğrencilerimiz adına faydalı olduğunu, Dilin Kadarsın Projesi dergileri ile gizli kalmış yeteneklerin ortaya çıkacağını, öğrencilerin başarı duygusunu tadacağını ve buna bağlı olarak özgüvenlerinin artacağını ifade etti. 

Dilin Kadarsın Projesi Genel Yayın Direktörü Tayfun ÖZTÜRK ise yayın yönetmenlerine seslenirken, öğrenci merkezli bu projede çeşitlilik istediklerini belirtirken, eserin bütününe dair de bilgilendirmelerde bulundu. Eserlerin en geç 27 MART 2020 tarihine kadar toplanması ve 18 MAYIS 2020 tarihinde baskısı planlanan sayının teknik toplantısı, yönetmen öğretmenlerin soru ve görüşleri ile devam etti.

Toplantı Çalışma takviminin duyurulmasının ardından iyi dilek ve temennilerle sona erdirildi.

 

20-02-202020-02-202020-02-202020-02-202020-02-2020

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.