ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI (YÖGEP) KASIM AYI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

YÖGEP kapsamında Kasım ayı değerlendirme toplantısı Çubuk Anadolu İmam Hatip Lisesinde 05.11.2018 Tarihinde 5 idareci ile yapıldı.
DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI  (YÖGEP) KASIM AYI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

 

Din Öğretim Genel Müdürlüğümüz tarafında 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında hazırlanan “Yönetici Gelişim Planı” (YÖGEP) kapsamında, Çubuk Anadolu İmam Hatip Lisesi, Çubuk İbrahim Yılmaz Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Çubuk Şehit Ömer Takdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Çubuk Muammer İmam Hatip Ortaokulu yöneticileri olarak daha önceden belirlenmiş olan KASIM ayı etkinliği “Ülkemizin din eğitimine, ilmi, tarihi ve kültürel mirasına katkıda bulunan medeniyet öncüllerimiz; alimler, bilim insanları ve öncü şahsiyetler ile eğitim camiasına örnek çalışmalarıyla ilham veren ve iz bırakan eğitimciler veya eğitim yöneticilerinin davranışlarından örnekler” bu okulların idarecileri tarafından incelenmiş, gerekli görüşmeler yapılmış ve konu çeşitli boyutlarıyla müzakere edilmiştir.

          

 

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.