ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM VE ÖĞRETİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİ TÜRKİYE BİRİNCİSİ ÇUBUKTAN

Milli Eğitim Bakanlığının, eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların, ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve yaygınlık kazanması amacıyla yürüttüğü ve bu yıl beşincisi düzenlenen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” Bakanlık ödül töreni 19.12.2017 tarihinde Başkent Öğretmenevinde gerçekleştirildi. 
EĞİTİM VE ÖĞRETİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİ TÜRKİYE BİRİNCİSİ ÇUBUKTAN

Törene, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sn. Orhan ERDEM, Millî Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Sn. Nurettin KONAKLI, Çubuk Belediye Başkanımız Sn. Tuncay ACEHAN, Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Murat ASLAN, diğer illerimizin milletvekilleri, müsteşar yardımcıları ve çok sayıda Milli Eğitim Müdürü de katıldı.

 

Çubuk Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi “Aç Kapıları” adlı projesi ile ülke çapında 3357 proje arasından kendi kategorisinde Türkiye birincisi olarak Bakanlık ödülünü almaya hak kazandı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat ASLAN, okul müdürü Mustafa MESCİOĞLU, Müdür başyardımcısı Şazi Nur OLCAY, öğretmenler Gönül ŞANLI, Zülfü MUTLU ve Abdulkadir Gökalp’in başarı belgeleri ve plaketlerini aldıkları törende, Milli Eğitim Bakanlığının saygınlık ödülü olan, ‘Yenilikçilik Beratı”  Bakan yardımcısı Orhan ERDEM tarafından Okul müdürü Mustafa MESCİOĞLU’na takdim edildi.

 

             Ödül hakkında konuşan Mustafa MESCİOĞLU,  bu projeyle oyunlaştırılmış çalışma ile öğretim yöntemlerini birleştirmek ve geliştirmek konusunda yeni bir sayfa açtıklarını ve uzun süreli çalışmalarının karşılığında bu başarıyı elde ettiklerini, bu süreçte birlikte çalıştığımız ekibime ve desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen Milli Eğitim Müdürlüğümüze şükranlarımı sunuyorum dedi.

 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat ASLAN ise bu başarılı proje ile gelen ödülün, ilçemizdeki diğer okullara da esin kaynağı olacağını söyledi. Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisemizin çıtayı çok yükseğe çıkarak bizleri sevindirdiğini belirterek, emeği geçen bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum dedi.


22-12-201722-12-201722-12-2017

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.