ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERASMUS K101 'BENİ DE KAPSA' PROJESİ BAŞLADI

İlçemiz, Münevver Osmankaya İlkokulu Müdürlüğünün Erasmus + Programı Okul Eğitimi Personel Hareketliliği Faaliyeti (K-101) kapsamında 2020 yılı Teklif Çağrısı döneminde sunulan "Beni de Kapsa" başlıklı projesi kabul edilmiş, bu kapsamda okulu temsilen belirli kriterler doğrultusunda seçilen üç personel, İspanya'nın Barcelona şehrinde yedi günlük kapsayıcı eğitim kursuna katılacaklardır. Kaynaştırma, göçmen ve dezavantajlı öğrencilerin eğitim sistemimiz içerisinde nasıl yer alması gerektiği ile ilgili alınacak kurs sonrasında ilçemizde görev yapan diğer öğretmenlere de yaygınlaştırma yolu ile öğrenilen bilgiler paylaşılarak daha çok öğretmenin faydalanması planlanmaktadır.
ERASMUS K101 'BENİ DE KAPSA' PROJESİ   BAŞLADI

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz tarafından İspanya'da kurs alacak olan Okul Müdürü Şükrü ÇAKIR, Okulöncesi Öğretmeni Meryem ARSLANKILIÇ İngilizce Öğretmeni Yasemin BAŞIBÜYÜK makamında kabul edildi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz tavsiyeler ve güzel dileklerde bulunarak öğretmenlerimizin faydalı bilgilerle geri dönmeleri ve elde edilen bilgilerin ilçemizdeki diğer eğitimciler ile paylaşmalarını beklediklerini belirtmiştir. Öğretmenlerimiz 29.08.2021 tarihinde İspanya'nın Barselona şehrine gidip kurslarını tamamladıktan sonra uluslararası geçerliliği olan europass belgelerini alıp 08/09/2021 tarihinde ülkemize döneceklerdir

.01-09-2021

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.