ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning 'te Yeşil Çubuk İçin El Ele

eTwinning, iletişim kurmak, iş birliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak; kısacası Avrupa'daki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele (öğretmenler, müdürler, kütüphaneciler v.b.) yönelik bir platform olarak hizmet sunmaktadır. 
eTwinning 'te Yeşil Çubuk İçin El Ele

İlçemizde eTwinning çalışmalarının etkin ve verimli yürütülmesi, yapılan projelerin kalite ve sayılarının arttırılmasına yönelik olarak rehberlik çalışmaları, eTwinning İlçe  Koordinatörü Serap Eryiğit koordinasyonunda, Eğitmenler Fazilet Ünlü ve Sibel Güneşgör desteği ile açılan "Yeşil Çubuk İçin El Ele" çalışması ile, eTwinning platformuna yeni dahil olan 16 okulumuzdan 50 proje çalışmasına rehberlik eden öğretmenlerimize yönelik çevrimiçi eğitim ve rehberlik çalışmalarının üçüncüsü gerçekleştirilmiştir.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican KILIÇ; "İlçemizdeki öğretmen ve öğrencilerin Avrupa'daki meslektaşları ve öğrenciler ile, dijital platformlar aracılığıyla ortak amaçlar için bir araya getiren eTwinning çalışmalarına her yıl yeni dahil olan okullarımız ve öğretmenlerimizin katılımı mutluluk vericidir. Bu manada farklı okullardaki öğretmenlerin ortak bir konu üzerinde proje tasarlayıp yürütmesini ve öğrencilerin farklı alanlardaki becerilerini geliştirmelerini sağlarken kültürler arası hoşgörü ve anlayışı da benimsemesi önem arz etmektedir. İlçemize bağlı okul ve kurumların eTwinning çalışmaları hakkında farkındalığın arttırılması ve rehberlik konusunda katkı sağlayan koordinatörümüz ve dahil olan öğretmenlerimize şükranlarımızı sunarız. Bu konuda her türlü desteğimizle yanlarında olduğumuzu belirtmek isteriz.

22-12-202122-12-2021

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.