ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE SALGIN DENETİM MERKEZİ İZALASYON EĞİTİM TOPLANTISI YAPILDI

İlçe salgın denetim merkezi ve izolasyon eğitim toplantısı ,3 Eylül Perşembe günü İlçemiz Kaymakamı Sayın Âdem KELEŞ başkanlığında, Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda gerçekleştirildi.
İLÇE SALGIN DENETİM MERKEZİ İZALASYON EĞİTİM TOPLANTISI YAPILDI

Toplantıya İlçemiz Kaymakamı Âdem KELEŞ, Belediye Başkanı Baki DEMİRBAŞ, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Tahir GÜZEL, İlçe Sağlık Müdürü Çağdaş Engin ER, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican KILIÇ, Şube Müdürü İbrahim YAHŞİ ve salgın denetimi nedeniyle görevlendirilen öğretmenlerimiz katıldı.

İlçemiz Kaymakamı Âdem KELEŞ, salgın nedeniyle ülke olarak ciddi bir dönemden geçtiklerini, özellikle Çubuk İlçesi olarak Ankara'daki bu artışı engellemek için yapılan bu organizasyonun amacı ve önemini vurgularken, pozitif vakaları ve temaslı oldukları kişileri bu denetimlerle evde kalmalarını sağlayarak salgını stabil bir duruma getirmek istediklerini belirtti.

Belediye Başkanı Baki DEMİRBAŞ, bu hastalığı yakın zamanda atlatan biri olarak, ancak tedbirlere dikkat ederek başaralı olabiliriz, kutsal bir mesleği icra eden siz kıymetli öğretmenlerimizin bu anlamlı görevi de başarı ile yerine getireceğinize inanıyor, Belediye olarak bütün imkanlarımız ile sürece katkı vermek için hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum dedi.

İlçe Sağlık Müdürü Çağdaş Engin ER ise pozitif vakaların kontrolü bizim için çok önemli, yapılacak olan denetimler ve sizlerin katkısı ile kitlesel artışı hep birlikte önleyeceğiz derken, bunu ancak kişileri sürekli kontrol altında tutarak yapabiliriz ve inanın en az sağlık çalışanları kadar değerli bir işe imza atmış oluruz dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican KILIÇ, öğretmenlerimize seslenirken asıl işlerimizi aksatmadan bu denetimler sayesinde özlediğimiz öğrencilerimize kavuşabileceğimizi bu noktada siz öğretmenlerimize çok güvendiğini Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı, İlçe Sağlık Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu denetimleri uyum içeresinde gerçekleştirerek yeniden sağlıklı bir toplumu birlikte inşa edeceğiz dedi.

Organizasyon Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Melda ARSLAN 'ın denetim ekiplerinin uygulayacağı Isdem (İl Sağlık Denetim Merkezi) modülü hakkında gerçekleştirdiği sunum ile devam ederken öğretmenlerimizin soruları ile sona erdi.

03-09-202003-09-202003-09-202003-09-202003-09-202003-09-202003-09-202003-09-202003-09-2020

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.