ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KÜÇÜK MİLLİ EĞİTİM BAKANINA ZİYARET

Başbakan Ahmet Davutoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve beraberindeki öğrencileri, Çankaya Köşkü´nde kabul etti.
KÜÇÜK MİLLİ EĞİTİM BAKANINA ZİYARET

Başbakan Ahmet Davutoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve beraberindeki öğrencileri, Çankaya Köşkü´nde kabul etti. İlçemiz Yavuz Selim İlkokulu 4-İ sınıfı öğrencisi Asya KOCA da köşke giden öğrenciler arasındaydı.

 

Başbakan Davutoğlu, Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı´nın koltuğuna oturan Asya Koca´ya, sürekli çocuklarla bir arada olduğu için en şanslı bakanın kendisi olduğunu söyledi. Öğrencilerin durumlarının nasıl olduğunu Asya´ya soran Sayın Davutoğlu´na, küçük Millî Eğitim Bakanı Koca, çocukların gayet iyi olduğunu iletti.

 

Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı´nın koltuğunda oturan öğrencimiz Asya Koca, “Ben Milli Eğitim Bakanıyım. Tüm yurtta yeni okullar açıyoruz. Ayrıca çocuklarımızın sosyal faaliyetlerini desteklemek için okullarımıza spor salonları ve kütüphaneler açıyoruz.“ şeklinde konuştu.

 

Koca, günün anısına flütle 23 Nisan şarkısını çaldı. Asya´nın çaldığı şarkıyı ilgi ve sevinçle dinleyen Başbakan Davutoğlu, "Ne güzel, örnek bir Millî Eğitim Bakanı." ifadesini kullandı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat ASLAN da Asya KOCA´ yı okulunda ziyaret ederek tebrik etti. Köşkte çaldığı 23 Nisan şarkısını bir kez de Milli Eğitim Müdürümüz için arkadaşları ile birlikte çalan Asya, 23 Nisan günü yaşadıklarını ve hissettiklerini paylaştı. Sayın Aslan, bu ziyaret vesilesi ile 4-İ sınıfı öğrencilerinin kendisine sorduğu soruları cevaplayıp isteklerini dinledi.

 

04-05-201604-05-2016

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.