ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KYOKSHIN KARETE TÜRKİYE ŞAMPİYONLARINDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

7-11 Mart 2018 tarihleri arasında Antalya ilimizde düzenlenen Türkiye  Budokaido Ashıhara  Kyokshın Karete  Şampiyonasında dereceye giren öğrencilerimiz, 14 Mart Perşembe günü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat ASLAN ‘ı makamında ziyaret etti.
KYOKSHIN KARETE TÜRKİYE ŞAMPİYONLARINDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

ASLAN, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne bağlı olarak, Çubuk Aile Yaşam Merkezi Müdürlüğünde çalışmalarını sürdüren başarılı antrenör Halit ERDEMİR ve madalya kazanan sporcularımızı misafir etmekten onur duyduğunu ifade etti.

Son aylarda katıldıkları turnuvalarda, Altın Gümüş ve Bronz madalyalarla dönen öğrencileri birer birer tebrik eden ASLAN,  İlçemizi ve okullarını bu spor dalı ile başarıyla temsil eden gençlerin sayısının çoğalması için ortak çalışmalar düşündüklerini, bu sayıyı artırmak ve desteklemek için gayret içinde olacaklarını ifade etti.

Antrenör Halit ERDEMİR ise, bu konuda sporcularımıza destek veren bütün kurumlara teşekkür etti ve Bu şampiyonada dereceye giren sporcularımızın, bundan sonraki Uluslararası Şampiyonalarda Milli sporcu olarak mücadele edeceği müjdesini verdi.

Kategoriler ve Madalyaları

Ümit Bayanlar: 60 kg- Fahriye ERDEMİR -Türkiye Şampiyonu Altın madalya (Yunus Emre Anadolu Lisesi)

Genç Erkekler: 60 kg -Ethem GÖKMEN -Türkiye 2. Gümüş Madalya

Genç Erkekler: +75 kg- Nihat BAĞ- Türkiye 2. Gümüş Madalya  (Gevher Nesibe MTAL)

Büyük Bayanlar: +70 kg-Büşra ŞAHİN- Türkiye 3. Bronz Madalya  ( Yıldırım Beyazıt Üniversitesi)

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.