ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ MÜCADELEMİZİN 100.YILININ ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLERİNİ ALDI

  2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda 30 Eylül Pazartesi günü Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ev sahipliğinde gerçekleşen ödül töreninde "Milli Mücadelemizin 100. Yılının Şampiyonları "  madalyalarını aldı.  
MİLLİ MÜCADELEMİZİN 100.YILININ ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLERİNİ ALDI

 2018-2019 eğitim öğretim yılında okul sporları kapsamında ulusal ve uluslararası turnuvalarda ilimizi temsil eden ve birinci olan öğrencilerimizi, Milli Takımlarda görev yapan sporcularımızla bir araya getirmek ve okullarımızda sportif faaliyetlere katılımı artırmak amacıyla 73 okuldan, 31 branşta derece alan toplam 210 öğrencimizin katılımı ile gerçekleşen ödül töreni MEB Şura Salonu'nda gerçekleşti.

         Ankara Valimiz Sayın Vasip ŞAHİN, Vali Yardımcımız Sayın Ali SÖZEN, Talim Terbiye Kurulu Başkanı Prof. Dr. Burhanettin DÖNMEZ, Ortaöğretim Genel Müdürü Sayın Yusuf BÜYÜK, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR ve eşleri Muazzez AKPINAR Hanımefendi,Milli Sporcularımız Rıza KAYAALP, Halil MUTLU, Şeref EROĞLU, Selçuk ÇEBİ, İlhan ÇITAK, Ayşegül ÖZBEGE, Nuri ZENGİN, Nurcan TAYLAN, Döndü YEŞİLYURT, Müdür Yardımcılarımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin katıldığı törende okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler hazır bulundu.

Tören de, İlçemiz Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü öğrencisi Mahmut Ali DEMİRCİ  muay thai dalında birinci olup madalya almaya hak kazanırken, şampiyon öğrencimiz DEMİRCİ'ye, ödülünü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat ASLAN  takdim etti ve başarılar diledi.

Madalyalı öğrencilerimizi Milli Takımlarda uluslararası şampiyonalarda dereceye giren Milli sporcularla bir araya getiren organizasyon, kategorilerinde dereceye giren öğrencilerimize madalyalarının verilmesi ile sona erdi.

03-10-201903-10-201903-10-201903-10-2019

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.