ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL SPORLARI PLANLAMA TOPLANTISI YAPILDI

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı 2. Döneminde İlçemizde yapılacak olan Okul Sporları faaliyetleri hakkında   planlama yapılmak üzere organize edilen Beden Eğitimi Öğretmenleri Toplantısı, 12 Şubat Çarşamba günü Çubuk Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonunda, İlçemiz Kaymakamı Adem KELEŞ başkanlığında gerçekleştirildi.
OKUL SPORLARI PLANLAMA TOPLANTISI YAPILDI

Toplantıya, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Seyda TOPAL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican KILIÇ, Şube Müdürü Ömer İPEK, Okul Sporları Koordinatör öğretmeni Aydın KOCA okullarımızda görev alan Beden Eğitimi Öğretmenleri ve Okul Müdürlerimiz katıldı.

Toplantıda öğretmenlerimize seslenen İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican KILIÇ, aileler tarafından bizlere emanet edilen öğrencilere hizmet etmek amacıyla İlçemize göreve başladığını ve burada sizlerin başarı ile yülüttüğü faaliyetlere katkı sağlamak için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak elimizden gelen bütün gayreti sonuna kadar göstereceklerini ifade etti.

Alican KILIÇ, siz kalitesi olan bu öğretmen grubu ve görev bilinci ve   iş birliği ile gençlerimize sporu sevdirmek, organizasyonları yaygınlaştırmak fiziki ve ruhsal olarak onlara katkıda bulunmak istediklerini bunun da sizler ve Okul Müdürlerimizin çabası ile olabileceğini belirtti.

Toplantıya, lisanslı öğrenci sayıları,  kaynaştırma öğrencilerinin   yer alabileceği branşlar, Emniyet ve Sağlık tedbirleri,  spor salonu, sağlık  raporları gibi konuların görüşülmesi ile devam edilirken Okul sporları kapsamında yaşanılan sorunlar ve çözüm önerileninin görüşülmesi, Beden Eğitimi öğretmenlerimizin, okullarımızın sportif  ihtiyaçlarını ve isteklerini belirtmeleri ile sona erdi.

 

12-02-202012-02-202012-02-202012-02-202012-02-2020

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.