ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULUMUZ TEMİZ BELGELENDİRME SİSTEMİ TOPLANTISI YAPILDI

Okulumuz Temiz Belgelendirme süreci, mevcut durumu değerlendirmek, hızlandırmak ve okullarımıza bu konuda rehberlik etmek amacıyla, 8 Eylül Salı günü Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda, İlçe Milli Milli Eğitim Müdürü Alican KILIÇ başkanlığında bir toplantı gerçekleştirildi.
OKULUMUZ TEMİZ BELGELENDİRME SİSTEMİ TOPLANTISI YAPILDI

Toplantıya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican KILIÇ, Şube Müdürü İbrahim YAHŞİ, İlçe Okul Sağlığı Birimi öğretmenleri; İsmail BİLALOĞLU, Ahmet Taylan AYDIN, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İş Güvenliği Uzmanı; Mikail ERDAŞ ve İlçemiz okullarında okul sağlığı hizmetlerinden sorumlu Müdür Yardımcıları katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican KILIÇ açılış konuşmasında idarecilerimize seslendi. KILIÇ, malum pandemi süreci ile okul sağlığı konusunda daha etkili çalışmalara ihtiyaç duyduklarını, bu konuyu eğitim görecek olan öğrencilerimiz ve siz değerli öğretmenlerimizin sağlığı için çok önemsediğini, gerekli bütün kriterleri yerine getirerek İlçemiz genelinde standart bir seviyeye ulaşmak istediklerini belirtti.

KILIÇ, okul sağlığı öğretmenlerimizin teknik konulardaki sunumu ve siz kıymetli idarecilerimizin sahada uygulamaları ile okullarımızda hijyen kalitesini artırarak  daha sağlıklı ve güvenli bir  eğitim vermek istiyoruz dedi.

09-09-202009-09-202009-09-202009-09-202009-09-2020

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.