ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SENE SONU MÜDÜRLER TOPLANTISI

2015-2016 eğitim-öğretim yılının değerlendirildiği sene sonu müdürler toplantısı 23 Haziran 2016 tarihinde Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
SENE SONU MÜDÜRLER TOPLANTISI

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürü başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya şube müdürleri ve okul-kurum müdürleri katılım gösterdi. Toplantıda, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat ASLAN Çubuk olarak başarılı bir eğitim sezonu geçirdiğimizi düşünüyorum. Bu vesile ile bunda büyük payı olan sizlere ve sizler aracılığı ile öğretmenlerimize teşekkür ediyorum diyerek başladığı konuşmasına, ilçemizde hem akademik başarının hem de kültürel ve proje bazlı çalışmaların istenilen seviyede gerçekleşmesinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Bundan sonraki dönemde de aynı şekilde öğrenciye değer katacak faaliyetleri destekleyeceklerini söyleyerek, okul idarecileri olarak sizlerin de aynı hassasiyeti göstereceğinize inancım tamdır dedi. Sayın Aslan, başarıya ulaşarak meyvelerini veren Çubuk Akademi ve Dilin Kadarsın projelerinden bahsederek konuşmasını tamamladı.

Çubuk İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ali ÖZTÜRK, Şenol AĞBABA, Ömer MOLLAHÜSEYİNOĞLU ve Akif BULUT okul idarecilerine, kendi alanlarıyla ilgili sunumlar gerçekleştirdi.

Toplantı okul idarecilerinin sorularının cevaplanmasının ardından iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

 

27-06-201627-06-2016

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.