ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YILDIRIM BEYAZIT ANADOLU LİSESİNE ZİYARET

Çubuk Belediye Başkanı Baki DEMİRBAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican KILIÇ, Şube Müdürü Ömer İPEK ile birlikte 19 Şubat Çarşamba günü İlçemiz Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğretmenlerimiz ile bir araya geldiler.
YILDIRIM BEYAZIT ANADOLU LİSESİNE ZİYARET

İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican KILIÇ, İlçemize yeni geldiğini anacak eski adı ile Çubuk Lisesi'nin bir kültürü ve tarihi olduğunu bildiğini ve burada görev yapan istikrarlı öğretmenlerimiz ile güzel çalışmalar gerçekleştireceklerini ifade etti.

KILIÇ, siz öğretmenlerden ricam şudur; Akademik bilgiler dışında, derslerimizin bir kısmında ahlaki değerlerimizi öğrencilerimiz ile paylaşıp, topluma değer tohumlarını serpelim ki, yarınımız olan öğrencilerimizi ve Ülkemizi doğru bir şekilde inşa edebilelim dedi.

Belediye Başkanı Baki DEMİRBAŞ ise mezun olduğum bu okulda öğrencilik günlerinde derslerine giren Bekir İŞBAŞARAN gibi öğretmenlerimi tekrar sağlıklı bir şekilde görmekten duyduğu heyecanı dile getirirken toplumu dizayn eden ve donatan bizler değil, siz kıymetli öğretmenlerimizsiniz dedi.

DEMİRBAŞ, ayrıca Belediye olarak spor alanlarının iyileştirilmesi ve yaygınlaştırılması için projeler üretip,  yeni tesisler açmak için çalıştıklarını ifade etti.

20-02-202020-02-202020-02-202020-02-202020-02-2020

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.