ANKARA ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YILDIZ ERKEKLER FUTBOL TURNUVASI

2016 Çubuk Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol Müsabakaları, 23-24-25-26-27 Mayıs 2016 tarihlerinde Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Çubuk Yerleşkesi futbol sahasında, büyük bir coşku ve heyecan ile gerçekleştirildi.
YILDIZ ERKEKLER FUTBOL TURNUVASI

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği turnuvaya; Yavuz Selim Ortaokulu, Barbaros Ortaokulu, Çubuk Ortaokulu, Cumhuriyet Ortaokulu, Bekir Yılmaz Ortaokulu, Türk Telekom Ortaokulu, Yıldırım Beyazıt Ortaokulu, Muammer Kandemir İmam Hatip Ortaokulu olmak üzere sekiz okuldan toplam 96 öğrenci katıldı.

 

27 Mayıs 2016 Cuma günü Yıldırım Beyazıt Ortaokulu ve Yavuz Selim Ortaokulu arasında yapılan maç ile finali yapılan müsabakaların hemen ardından, ödül töreni gerçekleştirildi. Üçüncülük mücadelesi ise Cumhuriyet Ortaokulu ile Barbaros Ortaokulu arasında gerçekleşti.  Öğrencilere ödüllerini; Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cüneyt KÜPELİ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Akif BULUT ve okul-kurum idarecileri verdiler.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cüneyt Küpeli yaptığı kapanış konuşmasında, “Sevgili gençler bir turnuvayı daha sona erdirdik. Sizleri bu turnuvaya hazırlayan beden eğitimi öğretmenlerinize ve katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ederim. Çubuk Şehir Stadı’nın yenileme çalışmaları nedeniyle müsabakaları burada yapmak zorunda kaldık. Bizleri burada misafir eden başta Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Sayın Metin DOĞAN olmak üzere YBÜ Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Aytunç ATEŞ ve Yüksek Okul Koordinatörü Osman ŞAHBUDAK’a ayrı ayrı teşekkür ederim.”şeklinde konuştu.

 

YBÜ Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Prof. Dr. Aytunç ATEŞ ise yaptığı konuşmasında, “Sevgili gençler sizleri burada misafir etmekten son derece mutluyuz. Ev sahipliğimizde sizleri memnun edebilseydik ne mutlu bize. Burası her zaman sizlerin emrinde. Başarılarınız daim olsun.” ifadelerini kullandı.

 

Öğrenciler, müsabakalar boyunca gösterdikleri mücadelenin ardından ödüllerini almanın haklı gururunu yaşadılar. Müsabakalar sonucunda ödül almaya hak kazanan öğrenciler, kendilerini çalıştıran beden eğitimi öğretmenleri ve destek için gelen arkadaşları ile tezahüratlar eşliğinde kutlama yaptılar. Toplu fotoğraf çekiminin ardından etkinlik sona erdi.

 

Müsabakalar sonucunda dereceye giren okulların isimleri ve sıralaması ise şu şekilde oldu:

 

1.Yavuz Selim Ortaokulu

2.Yıldırım Beyazıt Ortaokulu

3.Cumhuriyet Ortaokulu

4.Barbaros Ortaokulu

 

06-06-201606-06-201606-06-201606-06-201606-06-201606-06-2016

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çubuk /ANKARA - Ana Bina= 0 (312) 837 18 30 Ek Binası=837 00 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.