ANKARA
ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ALİCAN KILIÇ'TAN İYİ TATİLLER MESAJI
Sevgili öğrenciler, 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı bugün itibariye sona ermiştir. Malum pandemi süreci nedeniyle birlikte karne sevinci yaşayamadık. Yeni bir eğitim döneminde buluşmak dileğiyle yeni umutlarla sizlere iyi tatiller diliyor, 20 Haziran Cumartesi günü gerçekleşecek Liselere Geçiş Sınavına (LGS) girecek öğrencilerimize de başarılar diliyorum. Alican KILIÇ İlçe Milli Eğitim Müdürü![ALİCAN KILIÇ'TAN İYİ TATİLLER MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2020_06/19153823_maxresdefault.jpg)