ANKARA
ÇUBUK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÇUBUK ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN HOŞGELDİN ZİYARETİ
Çubuk Ortaokulu Öğrencilerinden TEOG Sınavında dereceye giren bir grup Öğrenci ile, Okul Müdürü Muharrem TUNCEL , İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeniden başlayan Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat ASLAN ‘ı 26 Mayıs 2017 tarihinde makamında ziyaret etti.![ÇUBUK ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN HOŞGELDİN ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2017_05/30084901_100_6284.jpg)
Sürpriz ziyarette Murat ASLAN ‘a Hoş geldin diyen Öğrenciler, tekrar hayırlı olsun dediler. Küçük Misafirlerin anlamlı ziyaretine çok sevinen ASLAN, onlara teşekkür ederken ,ziyaretlerinden büyük mutluluk duyduğunu belirtti.