OKULLAR ARASI FUTBOL TURUVASI SONA ERDİ
Okul Sporları kapsamında; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile 15-29 Nisan tarihleri arasında organize edilen, Futbol Turnuvası finalleri 29 Nisan Pazartesi günü oynan final müsabakaları sonrası ödül töreni yapıldı.
Çubuk Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Aydın KOCA koordinesinde okullarımızda bulunan Beden Eğitimi öğretmenlerimizin katkıları, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü personeli desteği, İlçe Emniyet Müdürlüğünün güvenlik tedbirleri ile güvenli bir şekilde tamamlan turnuva maçlarını İlçemiz Kaymakamı Sayın Adem KELEŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Alican KILIÇ, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sayın Seyda TOPAL, Şube Müdürlerimiz ve okul yöneticilerimiz yakından takip ettiler.
Ortaokullarda 10, Liselerde ise 8 takımın mücadele ettiği karşılaşmalar sonunda; Ortaokullarda Yavuz Selim Ortaokulu, Liselerde ise Fatih sultan Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi şampiyon oldular.
Ortaokullar:
1- Yavuz Selim Ortaokulu
2- Çubuk Ortaokulu
3- Atatürk Ortaokulu
4- Muammer Kandemir İmam Hatip Ortaokulu
Liseler:
1-Fatih Sultan Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2- Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi
3-Yunus Emre Anadolu Lisesi
4-Çubuk Anadolu Lisesi