OKULLAR ARASI VOLEYBOL TURUVASI SONA ERDİ
Okul Sporları kapsamında; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile 30 Nisan -13 Mayıs tarihleri arasında organize edilen, Voleybol Turnuvası finalleri, 13 Mayıs Pazartesi günü oynan final müsabakaları sona erdi.![OKULLAR ARASI VOLEYBOL TURUVASI SONA ERDİ](/meb_iys_dosyalar/2024_05/16162123_manset.jpg)
Çubuk Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Aydın KOCA ve Muammer Kndemir İmam Hatip Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Cihan KÜLLEBİ koordinesinde, okullarımızda bulunan Beden Eğitimi öğretmenlerimizin katkıları, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü personeli desteği, İlçe Emniyet Müdürlüğünün güvenlik tedbirleri ile Gençlik Merkezi ve Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonlarında yapılan turnuvalar güvenli bir şekilde tamamlandı.
Turnuva maçlarını, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Alican KILIÇ, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sayın Seyda TOPAL, Şube Müdürü Fahrettin MADEN, Şube Müdürlerimiz; Ercan DOĞAN, Savaş UZUN, Ali BODUR, İbrahim ÜÇKÖYLÜOĞLU ve okul yöneticilerimiz yakından takip ettiler.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Alican KILIÇ, turnuvanın başarılı bir şekilde tamamlanması için başından sonuna kadar emek veren antrenör, Beden Eğitimi öğretmenlerimiz hakem heyeti, Federasyon yetkilileri ve kurumumuz çalışanlarına teşekkür etti.
Ortaokul ve Lise kategorilerinde yapılan turnuvaya Küçük Kızlarda 6 okulumuz, Yıldız Kızlarda 11 okulumuz, Genç Kızlarda 8 okulumuz, Genç Erkeklerde ise 6 okumuzun öğrencileri katıldılar. Büyük heyecan ve mücadelelerin sonunda;
Ortaokullar Küçük Kızlar:
1- Muammer Kandemir İmam Hatip Ortaokulu
2- Yavuz Selim Ortaokulu
3- Atatürk Ortaokulu
- Çubuk Ortaokulu
Ortaokullar Yıldız Kızlar:
1-Muammer Kandemir İmam Hatip Ortaokulu
2- Yavuz Selim Ortaokulu
3-Çubuk Ortaokulu
4-Bekir Yılmaz Ortaokulu
Liseler Genç Kızlar:
1-Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi
2-Çubuk Anadolu Lisesi
3- Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
4-Meliha Hasan Ali Bostan Fen Lisesi
Liseler Genç Erkekler:
1-Çubuk Anadolu Lisesi
2- Fatih Sultan Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3-Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi
4-Özel Yükselen Fen Lisesi oldu.